Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1800-talets andra hälft, bemålad, märkt R Staffansson 1873, höjd 34, 70 x 48 cm, nyckel finns

ytslitage

364381

2016-02-28