Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, 1800-talets andra hälft, bemålad, märkt R Staffansson 1873, höjd 34, 70 x 48 cm, nyckel finns
ytslitage
364381
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här