Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN DEURELL (1904-1967): Sittande kvinna, signerad Deurell, olja på pannå, 63x43 cm
364388
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här