Sven Deurell olja

Sven Deurell olja
Sven Deurell olja
Sven Deurell olja
Sven Deurell olja

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN DEURELL (1904-1967): Sittande kvinna, signerad Deurell, olja på pannå, 63x43 cm

364388

2016-02-28