Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORIA DAMIAN (Rumänien, född 1922): "La Colline", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm
364389
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här