Horia Damien

Horia Damien
Horia Damien
Horia Damien
Horia Damien

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

HORIA DAMIAN (Rumänien, född 1922): "La Colline", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm

364389

2016-02-28