Armbandsur stål Omega och Tissot
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARMBANDSUR, 2 st., stål, 1900-talets andra hälft, mekaniska urverk, Tissot, Omega, diameter 30 resp. 35 mm
Ej funktionstestade, glas med repor, skador, sekundvisare saknas samt övriga med rostangrepp på Tissot, Omega med missfärgad urtavla
364390
2016-03-01