Armbandsur stål Omega och Tissot

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMBANDSUR, 2 st., stål, 1900-talets andra hälft, mekaniska urverk, Tissot, Omega, diameter 30 resp. 35 mm

Ej funktionstestade, glas med repor, skador, sekundvisare saknas samt övriga med rostangrepp på Tissot, Omega med missfärgad urtavla

364390

2016-03-01