Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOCKHOLMIANA, (5) 1800-tal, trägravyrer August Blanches Malmgård, Skjutpaviljong för Stockholms ungdom, Gubbhuset, Grafkappellet ,tonlitografi Nationalmuseum, varierande mått
364401
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här