Stockholmiana

Stockholmiana
Stockholmiana
Stockholmiana
Stockholmiana
Stockholmiana
Stockholmiana

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLMIANA, (5) 1800-tal, trägravyrer August Blanches Malmgård, Skjutpaviljong för Stockholms ungdom, Gubbhuset, Grafkappellet ,tonlitografi Nationalmuseum, varierande mått

364401

2016-02-28