CG Karlsson färglitografi

CG Karlsson färglitografi
CG Karlsson färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad C Göran Karlsson, HC 5/7, färglitografi, bladmått ca 52,5x39,5 cm

364403

2016-02-28