Ernst Kolbe oljemålning
Closed
2016-02-28
364410
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ERNST KOLBE (1876-1945): Kyrkointeriör, signerad E Kolbe, olja på pannå, ca 59 x 48 cm