Hubert Ritzenhofen

Hubert Ritzenhofen
Hubert Ritzenhofen
Hubert Ritzenhofen
Hubert Ritzenhofen
Hubert Ritzenhofen
Hubert Ritzenhofen

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUBERT RITZENHOFEN,(Tyskland, 1879-1961): Kustbild med skuta, signerad H Ritzenhofen, olja på duk, ca 60 x 78 cm

Något gulnad

364414

2016-02-28