Omega armbandsur
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
OMEGA, armbandsur, stål, Seamaster, Tachymètre, kronograf, 1962, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, timme, minut, sekund, plexiglas, 17 jewels, serienr: 19832863, boettnr: 105.001-62, cal: 321, diameter 35,5 mm
Proveniens: Callerhults Optik, Vasagatan, 1960-tal
Ej funktionstestad, glas med skador och repor, slitage
364416
2016-03-01