Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

OMEGA, armbandsur, stål, Seamaster, Tachymètre, kronograf, 1962, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, timme, minut, sekund, plexiglas, 17 jewels, serienr: 19832863, boettnr: 105.001-62, cal: 321, diameter 35,5 mm

Proveniens: Callerhults Optik, Vasagatan, 1960-tal

Ej funktionstestad, glas med skador och repor, slitage

364416

2016-03-01