Staffan Hallström oljemålning

Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): tillskriven, stilleben, olja på duk, signerad S Hallström, med dedikation, 37 x 50 cm

364420

2016-02-28