Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG CLAESSON (1928-2008), komposition med musiker mot Globen, signerad Stig Claesson, numrerad 79/100, färglitografi, motivmått 42 x 57 cm

364450

2016-03-01