Stig Claesson färglitografi
Valmis
2016-03-01
364451
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
STIG CLAESSON (1928-2008), komposition med påven mot Globen, signerad Stig Claesson, numrerad 79/100, färglitografi, motivmått 42 x 57 cm