Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG ÅKERVALL (1919-51): Modellstudie, signerad och daterad S Åkervall 1938, olja på pannå, 2000, ca 64x38 cm
364452
2016-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här