Stig Åkervall olja

Stig Åkervall olja
Stig Åkervall olja
Stig Åkervall olja
Stig Åkervall olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG ÅKERVALL (1919-51): Modellstudie, signerad och daterad S Åkervall 1938, olja på pannå, 2000, ca 64x38 cm

364452

2016-02-29