Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STUDIOLAMPA, Strand Electric Made in England, grålackerad, totalhöjd ca 60 cm
PROVENIENS: SVT
Ytskador, bruksslitage
364463
2016-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här