Studiolampa England

Studiolampa England
Studiolampa England
Studiolampa England
Studiolampa England

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STUDIOLAMPA, Strand Electric Made in England, grålackerad, totalhöjd ca 60 cm
PROVENIENS: SVT

Ytskador, bruksslitage

364463

2016-02-29