Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, England, 10 lådor, betsad, beslag i patinerad metall, höjd 76, 122x48 cm

Bruksslitage

364471

2016-02-29