Jean Arp färglitografi

Jean Arp färglitografi
Jean Arp färglitografi
Jean Arp färglitografi
Jean Arp färglitografi
Jean Arp färglitografi
Jean Arp färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN ARP (1886-1986), "Figurationen (Drei Elemente)", 1970-tal, signerad ARP och numrerad 17/40, dagermått ca 31 x 24 cm

364475

2016-03-01