Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
K G NILSON (född 1942): Till Newton / Floden, signerad och daterad KG Nilson 1986, 198/220, färgserigrafi, 40x39,5 cm
gulnad
364500
2016-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här