Frans Larson oljor

Frans Larson oljor
Frans Larson oljor
Frans Larson oljor
Frans Larson oljor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS LARSON (1894-1957): (2) Figurkompositioner, monogramsignerade F.L., olja på pannå, två st, 23x18 resp. 24x19 cm

364504

2016-02-29