Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): Barnportätt, signerad Einar Nerman, olja på skiva, ca 30x36 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
364505
2016-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här