Gunnnar-Erik Ström olja

Gunnnar-Erik Ström olja
Gunnnar-Erik Ström olja
Gunnnar-Erik Ström olja
Gunnnar-Erik Ström olja
Gunnnar-Erik Ström olja
Gunnnar-Erik Ström olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR-ERIK STRÖM (1892-1982): Nausikaa, signerad och daterad 1955, olja på duk, 96x80 cm

364506

2016-02-29