Skrin Emil Olsson
Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
EMIL OLSSON, skrin, graverat stål med förgyllda detaljer, lackad, locket med dekor av älgar, inredning av cederträ, graverad på lockets framsida Emil Olsson Eskilstuna, höjd ca 7, 21,5x14 cm
Ytskador
364513
2016-02-29