Skrin Emil Olsson

Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson
Skrin Emil Olsson

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

EMIL OLSSON, skrin, graverat stål med förgyllda detaljer, lackad, locket med dekor av älgar, inredning av cederträ, graverad på lockets framsida Emil Olsson Eskilstuna, höjd ca 7, 21,5x14 cm

Ytskador

364513

2016-02-29