Reliefer koppar
2016-02-29
364514
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RELIEFER, 2+1 st., 1800-talets slut, koppar, antikiserande figurscener, ca 11,5x16, diameter 14 cm
En relief med mindre hål, smärre bucklor