Arvid Backlund brons

Arvid Backlund brons
Arvid Backlund brons
Arvid Backlund brons
Arvid Backlund brons
Arvid Backlund brons
Arvid Backlund brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARVID BACKLUND (1895-1985): Modell, signerad och daterad A Backlund 1923, brons, höjd ca 39 cm

364518

2016-02-29