Skrivpulpet 1800-tal

Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal
Skrivpulpet 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVPULPET, 1800-tal, fanérad i mahogny, beslag och draghandtag i mässing, skrivdel klädd i svart filt, höjd ca 15,5, 45x23,5 cm

Nyckel saknas, bruksslitage, smärre ytskador

364520

2016-02-29