Jan Naliwajko plexiglasobjekt

Jan Naliwajko plexiglasobjekt
Jan Naliwajko plexiglasobjekt
Jan Naliwajko plexiglasobjekt
Jan Naliwajko plexiglasobjekt

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Objekt, signerad och daterad J. Naliwajko 1986, plexiglas, ca125 x 150 cm

364523

2016-02-29