Fiskbassäng

Fiskbassäng
Fiskbassäng
Fiskbassäng
Fiskbassäng
Fiskbassäng
Fiskbassäng
Fiskbassäng
Fiskbassäng

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKBASSÄNG, 1900-talets första hälft, Japan, dekor i emaljfärger av landskapsvyer samt blomster och insekter, diameter ca 37 cm

Krackeleringar

364557

2016-02-29