Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Sunbird", signerad Corneille, numrerad 25/100 och daterad 2005, höjd 47 cm cm
364568
2016-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här