Corneille Sunbird

Corneille Sunbird
Corneille Sunbird
Corneille Sunbird
Corneille Sunbird
Corneille Sunbird
Corneille Sunbird
Corneille Sunbird
Corneille Sunbird

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Sunbird", signerad Corneille, numrerad 25/100 och daterad 2005, höjd 47 cm cm

364568

2016-03-25