Frnask hjälm,

Frnask hjälm,
Frnask hjälm,
Frnask hjälm,
Frnask hjälm,
Frnask hjälm,
Frnask hjälm,
Frnask hjälm,
Frnask hjälm,

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HJÄLM, fransk, av dragontyp, 1800-tal, i stål, med beslag och kam i mässing, dekorerad med medusahuvud samt försedd med hästtagel, hjälmplåt med jägarhorn i vitmetall

käkremmar saknas, skador

364570

2016-03-03