Corneille Femme et chat
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Femme et chat", signerad och daterad Corneille -98-, à tergo numrerad 37/40 och stämpelmärkt F DELILLE PARIS samt atelier/studio JM FOUBERT, keramik ca 50x72 cm
364572
2016-03-25