Corneille Femme et chat

Corneille Femme et chat
Corneille Femme et chat
Corneille Femme et chat
Corneille Femme et chat
Corneille Femme et chat
Corneille Femme et chat

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Femme et chat", signerad och daterad Corneille -98-, à tergo numrerad 37/40 och stämpelmärkt F DELILLE PARIS samt atelier/studio JM FOUBERT, keramik ca 50x72 cm

364572

2016-03-25