Cornelis van Beverloo Corneille skulptur i trä
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Fågel och måne respektive kvinnohuvud, signerad och daterad Corneille 2005 samt numrerad 26/150, skiktlimmade och bemålade träfiberskivor, höjd 34 cm
364575
2016-03-25