Cornelis van Beverloo Corneille skulptur i trä

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Fågel och måne respektive kvinnohuvud, signerad och daterad Corneille 2005 samt numrerad 26/150, skiktlimmade och bemålade träfiberskivor, höjd 34 cm

364575

2016-03-25