Corneille skulptur i trä

Corneille skulptur i trä
Corneille skulptur i trä
Corneille skulptur i trä
Corneille skulptur i trä
Corneille skulptur i trä
Corneille skulptur i trä
Corneille skulptur i trä
Corneille skulptur i trä

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Katt respektive papegoja, signerad och daterad Corneille 2005 samt numrerad 26/150, skiktlimmade och bemålade träfiberskivor, höjd 30 cm

364578

2016-04-01