Corneille skulptur i trä
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Katt respektive papegoja, signerad och daterad Corneille 2005 samt numrerad 26/150, skiktlimmade och bemålade träfiberskivor, höjd 30 cm
364578
2016-04-01