Johnny Nilsson färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934), (2) Kompositioner, signerad B Johnny Nilsson, färglitografier, EP resp. H:C: upplaga, 25x29 cm

364579

2016-02-29