Klubbat för:
5 000 SEK
7 000 SEK
VIKTOR LINDBLAD (1862-1920), Örebro med Olaus Petri kyrka sett från Lillån, signerad och daterad Viktor Lindblad 1905, olja på duk, 45 x 61 cm
364587
2016-02-29