Viktor Lindblad oljemålning

Viktor Lindblad oljemålning
Viktor Lindblad oljemålning
Viktor Lindblad oljemålning
Viktor Lindblad oljemålning
Viktor Lindblad oljemålning
Viktor Lindblad oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

7 000 SEK

VIKTOR LINDBLAD (1862-1920), Örebro med Olaus Petri kyrka sett från Lillån, signerad och daterad Viktor Lindblad 1905, olja på duk, 45 x 61 cm

364587

2016-02-29