Figurin cremekoppar i keramik
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
FIGURIN, 1700-tal, Marieberg, märkt MB, i form av musikant, vitglaserat porslin, CREMEKOPPAR med lock, 1 par, glaserat lergods, höjd 8-12 cm
Figurinen med lagningar samt cremekopparna med skador
364589
2016-02-29