Figurin cremekoppar i keramik

Figurin cremekoppar i keramik
Figurin cremekoppar i keramik
Figurin cremekoppar i keramik
Figurin cremekoppar i keramik
Figurin cremekoppar i keramik
Figurin cremekoppar i keramik
Figurin cremekoppar i keramik
Figurin cremekoppar i keramik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, 1700-tal, Marieberg, märkt MB, i form av musikant, vitglaserat porslin, CREMEKOPPAR med lock, 1 par, glaserat lergods, höjd 8-12 cm

Figurinen med lagningar samt cremekopparna med skador

364589

2016-02-29