Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), häst, signerad och daterad 2011, vitpatinerat gjutjärn, höjd 34 cm
Mindre ytmärken
364605
2016-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här