Kommod 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMMOD, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, svarvade dragknoppar, skulpterad dekor, höjd ca 95, 57x47 cm

Sprickor, fanérskador, nyckel saknas

364646

2016-02-29