Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
REKLAMSKYLT, 1950-tal, "VEEDOL", lackerad plåt, ca 44 x23 cm
Smärre skador
364650
2016-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här