Omega herrarmbandsur 18 k guld Constellation

Klubbat för:

31 000 SEK

Arviointi

30 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, 1970-tal, Chronometer Officially Certified, automatiskt urverk, guldfärgad kvadratisk urtavla med rundade hörn, stavindex, datum, plexiglas, originalarmband i 18 k guld, viklås, ca 39x33 mm, totalvikt ca 139 g

Kuntoraportti

Glas med repor

364659

Päivämäärä:

2016-02-29