Bolle och svepask
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOLLE, SVEPASK, bollen 16/1700-tal, svepasken 18/1900-tal, bollen björkbril med dekor av spännband och inskription, svepasken med måladdekor, bollens höjd 8, diameter 22, svepaskens höjd 10, diameter 33 cm
Bolle med lagning, skador, svepask med slitage och skador
364661
2016-02-29