Bolle och svepask

Bolle och svepask
Bolle och svepask
Bolle och svepask
Bolle och svepask
Bolle och svepask
Bolle och svepask

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOLLE, SVEPASK, bollen 16/1700-tal, svepasken 18/1900-tal, bollen björkbril med dekor av spännband och inskription, svepasken med måladdekor, bollens höjd 8, diameter 22, svepaskens höjd 10, diameter 33 cm

Bolle med lagning, skador, svepask med slitage och skador

364661

2016-02-29