orientamattor, tekke

orientamattor, tekke
orientamattor, tekke
orientamattor, tekke
orientamattor, tekke
orientamattor, tekke
orientamattor, tekke
orientamattor, tekke
orientamattor, tekke
orientamattor, tekke
orientamattor, tekke

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTOR, 2 st, Tekke, antik/semiantik, ca 115x100 cm

Skador, lagningar, slitage

364664

2016-02-29