Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ORIENTMATTOR, 2 st, Tekke, antik/semiantik, ca 115x100 cm
Skador, lagningar, slitage
364664
2016-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här