Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUDOLF CARLBORG (1892-1963): "Enkelrummet" signerad och daterad R Carlborg 1950, tusch och akvarell, 34x31 cm
Från Kv. Sjöhästen 1 Jungfrugatan 2
364665
2016-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här