Rudolf Carlborg

Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): "Enkelrummet" signerad och daterad R Carlborg 1950, tusch och akvarell, 34x31 cm

Från Kv. Sjöhästen 1 Jungfrugatan 2

364665

2016-02-29