Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 26/375, färglitografi, bladmått ca 84x57 cm oramad

364669

2016-03-01