Lasse Åberg litografi

Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Mickey Moose", signerad Lars Åberg, numrerad 83/150, litografi, 32x50 cm

364686

2016-02-29