Bordsfläkt
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSFLÄKT, E.M.I Utrecht, Holland, tidigt 1900-tal, utförd i målat gjutjärn och brons, höjd ca 23, sockelns diameter ca 12 cm
Fungerar, påbättring av färg, bruks- och åldersrelaterat slitage
364701
2016-03-01