Bordsfläkt

Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSFLÄKT, E.M.I Utrecht, Holland, tidigt 1900-tal, utförd i målat gjutjärn och brons, höjd ca 23, sockelns diameter ca 12 cm

Fungerar, påbättring av färg, bruks- och åldersrelaterat slitage

364701

2016-03-01