Väggspegel 1800-tal
2016-02-29
364706
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGSPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, bronserad, dekor av skuren pärlbård, ca 36x30 cm
PROVENIENS: Långtora Gästgivaregård, Enköping
Smärre skador