Fåtöljer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, empirestil, rottingklädd rygg, lös sittdyna i brun skinnklädsel, sitthöjd ca 50 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytskador, rotting med smärre skador

364723

2016-03-01